05 липень 2024
string(0) ""
БУТИ ЧИ НЕ БУТИ білому кольору в Вашому гардеробі !?
Швидше за все, Ви не раз чули фразу (особливо від людей старшого віку) "навіщо тобі біле плаття\спідниця\блуза! Це ж непрактично!"
Так уже повелося, що білий колір завжди вважався розкішшю, не універсальним і т.п. Це легко пояснити, згадавши, що ще років 30 тому пральна машинка була не в кожному будинку, а 50 років тому на теренах Радянського союзу про пральні машинки автомат ще й не знали. Крім того, в ті часи тканини не відрізнялися різноманітністю.
Для довідки: перша пральна машинка Вятка-автомат-12 в Союзі з'явилася в 1975 році.
Але зараз все змінилося! Ми більше не женемося за універсальністю і практичністю, пральна машинка є в кожному будинку. А сучасні тканини настільки прості і невибагливі в догляді, що проблем з білим одягом не виникає абсолютно.
Хочемо дати кілька базових порад, крокуючи яким, Ваш білий одяг прослужить максимально довго:
Основне правило - біле перемо з білим, кольорове з кольоровим. Якщо після прання джинсів або іншого яскравого одягу, Вам потрібно випрати біле, радимо попередньо запустити порожню машинку на режимі "полоскання".
Більше порошку - не означає чистіше! Кладіть стільки порошку, скільки належить за інструкцією. Надлишки можуть осідати на білих речах і надавати їм жовтуватий відтінок.
Не носіть занадто довго білі вироби, краще злегка освіжити річ без слідів забруднення, ніж потім намагатися відіпрати сліди носіння.
Всім відоме господарське мило - все ще добрий помічник, коли потрібно відіпрати комірці, манжети або інші забруднені місця. Вже точно краще, ніж відбілювачі з хлором!
Для віскози та поліестеру температури 40°С при пранні буде цілком достатньо. Не піддавайте ці тканини більш високим температурам!