+38 (097) 424-78-02
+38 (050) 424-78-02


Ножиці кравецькі арт. GPT-6808-2

710.00 грн./м (ШТ)

Ножиці чапельки арт. GPT-8901

269.00 грн./м (ШТ)

Ножиці кравецькі  арт. K-45
Ножиці кравецькі арт. K-002

269.00 грн./м (ШТ)

Ножиці чапельки арт. 13235

350.00 грн./м (ШТ)

Ножиці побутові арт. К198

180.00 грн./м (ШТ)

Ножиці кравецькі арт. ZX-260

260.00 грн./м (ШТ)

Ножиці побутові-кухонні арт. Н-075

322.00 грн./м (ШТ)

Ножиці арт. 13233/CN

145.00 грн./м (ШТ)

Лидер продажНожиці Цапелька 92мм арт. 5417В

523.00 грн./м (ШТ)

Ножиці для паперу арт. 3729

70.00 грн./м (ШТ)

Ножиці для вишивання "Чапельки" арт. В5418

633.00 грн./м (ШТ)

Ножиці кравецькі

Як правильно обрати ножиці для тканини

Професійні швачки та кравчині знають, яку важливу роль відіграють ножиці. А також знають, на що звертати увагу при виборі. Адже на ринку представлена ​​величезна кількість різноманітної швацької фурнітури, в якій новачкові дуже складно розібратися.

Пропонуємо для початку розглянути, які види ножиць бувають:

1. Класичні кравецькі для розкрою - зазвичай це гострі ножиці з прямим лезом, особливістю яких є те, що нижня ручка набагато більша за верхню. Це зроблено для того, щоб при необхідності в нижню ручку помістилися чотири пальці - так зручніше працювати з товстою тканиною. Ці ножиці часто називають універсальними, так як вони підходять для розкрою будь-якої тканини.

Також добре ножиці відрізняє спеціальна сталь, з якої вони виготовлені і те, що леза заточені не під прямим кутом. Все це дуже важливі нюанси, здатні істотно полегшити процес шиття як професіоналу, так і новачкові.

На фото 1 показані варіанти таких ножиць.

Фото1. Ножиці кравецькі професійні

2. Ножиці для рукоділля або для вишивання - цей вид має ще одну назву - «чапельки». Нескладно зрозуміти, звідки з'явилася назва «чапельки», поглянувши на форму даних ножиць (Фото2). У всьому, що пов'язано з питаннями вишивки - ці ножиці незамінні. Так само вони стануть в нагоді при створенні аплікацій.

Фото 2. Ножиці для вишивки «чапельки»

3. Ножиці для обрізання ниток. Цей вид не є необхідним, але ті, хто одного разу спробували працювати з ними, наврядчи відмовляться від зручності, яку дають ці ножиці незвичайної форми.

4. Ножиці для тканини «зигзаг» - мають не прямі леза, а звивисті. Купити цей вид ножиць також можна в нашому інтернет-магазині. Вони призначені для обробки краю одягу, щоб нитки не обсипалися. По суті, вони виконують функцію «оверлока» і ідеально підходять для щільних пальтових тканин, твіду, замші і тонкої шкіри. Ще їх використовують, коли потрібно зробити декоративний край в різних виробах, в основному з фетру або флісу. 

5. Ножиці для шовку. Це окремий вид ножиць, які мають мікронасічкою на лезі, використовуються спеціально для ковзних тканин - шовку і шифону.

Ми перерахували основні, базові види ножиць. Згодом, якщо Ви займаєтеся шиттям або творчістю професійно, у Вас буде з'являтися все більше і більше інструментів. У досвідченої швачки може бути кілька розмірів ножиць для розкрою (150 мм, 160 мм, 170 мм, 230 мм і т. Д.). Це пов'язано з тим, що для різної по щільності тканини, краще використовувати різний розмір ножиць. Тоді кроїти буде простіше і зручніше, а також легко розрізати навіть дуже щільну тканину.

Що впливає на вартість

Зараз в інтернеті можна купити кравецькі ножиці дорогі й дешеві, маленькі і великі, якісні і не дуже, як же обрати саме ті, що потрібно і ті, що прослужать довгі роки?

Ціна на фурнітуру, зокрема, ножиці визначається такими факторами:

 

В Україні можна знайти безліч виробників кравецьких ножиць, ми обрали найкращих і перевірених - Prym (Німеччина) і Hemline (Австралія).

Німецький бренд швацької фурнітури Prym в багатьох країнах вважається еталонним. Prym - це гарантія якості і надійності. Лідером компанія стала не випадково. Вона заробляла репутацію на протязі декількох століть, день у день підтверджуючи свій статус. На сьогоднішній день неможливо уявити світ рукоділля та шиття без продукції Prym.

Вся продукція надзвичайно зручна, довговічна, має привабливий зовнішній вигляд і дуже надійна.

Рекомендації зі зберігання і догляду за ножицями для шиття

 

  1. Зберігати ножиці для шиття потрібно в сухому місці і обов'язково з чистими лезами (після роботи протирайте їх, видаляючи залишки ниток і тканини);
  2. Використовуйте ножиці суворо за призначенням (навіть розрізаючи звичайний папір, Ви можете їх пошкодити);
  3. Довіряйте заточку і ремонт ножиць тільки професіоналам;
  4. Для різних видів тканини використовуйте спеціальні ножиці.

Можемо зробити висновок, що покупка якісного інструменту і дотримання цих нескладних правил стане гарантією того, що ножиці слугуватимуть Вам довгі роки.